infoline

 

Logo promocyjne Gepard Biznesu 2015

znak_primus

kat

Miło jest nam  poinformować naszych Klientów ,że firma nasza została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2018 za dynamiczny rozwój firmy.

W sobotę , 24 lutego 2018 roku , w Poznaniu odbyła się gala konkursu Hity Regionów 2017 dla województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego. Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90 . Co roku nagradzane są wartościowe dokonania rynkowe , samorządowe i ekologiczne.

Nasz spółka uzyskała tytuł  HIT Regionu 2017 za jakość usług w zakresie malowania proszkowego elementów z aluminium.

 

Miło nam poinformować ,że nasza firma w kwietniu  bieżącego roku uzyskała Certyfikat ISO 9001 : 2008.

 

12 października 2016

W minionym miesiącu nasza spółka została wyróżniona znakiem Primus Nominatus – Nominowany Najdoskonalszym  przyznanym przez  kapitułę nagrody przy Branżowym Centrum Badań i Certyfikacji ( BCBC ) .

Zostaliśmy wyróżnienie  za wyjątkową starannością i dbałością w zaspokajaniu potrzeb klientów  oraz jakość oferowanych wyrobów i usług.

Konkurs PRIMUS NOMINATUS oparty jest na  powszechnie przyjętym rozwiązaniu Narodowej Nagrody Jakości im. Malcolma Baldridge’a (The Malcolm Baldridge National Quality Assurance Award, MBNQA) ustanowionej przez kongres Stanów Zjednoczonych w 1987 roku .

RENOL2016

stopka_renol logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo